دور جدید برنامه تلوزیونی دکتر نیک پور

دکتر نیک پور در این برنامه، درباره نکاتی بسیار مهم و کاربردی برای درمان چاقی، درمان دیبات، کاهش وزن سریع، تناسب اندام و زیبایی، افزایش طول عمر صحبت می کنند.

با استفاده از این نکات می توانید به نتایج مطلوب و قابل قبولی برسید. چاقی خیلی پیچیده تر از آن هست که بخواهیم فقط به عنوان سایز بالا، وزن اضافه و درد مفاصل به آن نگاه کنیم. چاقی می تواند در گذر زمان مشکلات بسیار زیادی برای انسان ایجاد کند و عمر را کوتاه کند. 


مجتبی نیک پور، دکترتغذیه و مدرس دوره های درمان چاقی در یکی از برنامه های خود به طور خلاصه گفت: " زمانی که یک فرد فقط ده درصد از اضافه وزنش را کم می کند، 6.5 میلی متر جیوه فشار خون آن فرد پایین می آید، به این معنی که فقط 20 درصد کاهش اضافه وزن می تواند یک فرد مبتلا به فشار خون را به یک فرد طبیعی تبدیل کند و این یک معجزه است. با کاهش وزن شما می توانید تا پایان عمر خود دارو نخورید و سالم و طولانی زندگی کنید.

دکتر نیک پور در این برنامه زمانی را برای مدیریت وزن هر فرد اختصاص داده اند، ایشان در این برنامه اشاره کرده اند: نزدیک به 35 درصد از جامعه ما را افراد چاق تشکیل داده اند و با افرادی که درگیر اضافه وزن و چاقی هستند به 50 درصد می رسند. پس دلیل اجرای این برنامه ها این است که بتوانیم به بخشی از این افراد برای کاهش وزن کمک کنیم.
کاهش وزن برای هر فرد با توجه به رژیم های گذشته خود، یک ماه عسل دارد. نزدیک به 20 تا 30 درصد کاهش وزن در همین ماه عسل و بسیار راحت اتفاق می افتد. جالب اینجاست که بدانید قسمت ماه عسل همان درمان به حساب می آید.
تحقیقات علمی نشان داده است با درمان 10 درصد از اضافه وزن هر فرد تا 70 درصد مشکلات ارتوپدی بهبود می یابد.

نکاتی مثبت برای کاهش وزن اصولی که دکتر در برنامه تلویزیونی به طور کامل آنها را شرح می دهند:

  • آهسته تر بخورید
  • زیادتر بجوید
  • غذا رو چند بخش کنید
  • در مدت زمان طولانی بخورید
  • در ظرف های کوچکتر بخورید
  • با چنگال یا قاشق مربا خوری بخورید

دور جدید برنامه تلوزیونی دکتر نیک پور اینبار در برنامه "طبیب"

هر روز ساعت 10:15 از شبکه سه سیما

افراد خانواده و دوستان چاق خود را به تماشای برنامه چالش برانگیز دکتر نیک پور دعوت کنید.